باربری و اتوبار - Freightge

باربری و اتوبار تهران - ارایه سرویس به تمام مناطق تهران بزرگ

باربری و اتوبار - Freightge

باربری و اتوبار تهران - ارایه سرویس به تمام مناطق تهران بزرگ

۸ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

باربری شهران

باربری و اتوبار کیان بار   واقع در منطقه شهران آماده ارائه سرویس حمل و نقل درون شهری و برون شهری تهران به همه همشهریان ساکن منطقه شهران است. باربری شهران آماده ارائه خدمات حمل ونقل و اثاثیه منزل,اثاثیه ادارات,بسته بندی با سلفون کشی با کارگران مجرب و ورزیده با رعایت اصول حمل و نقل بار در سطح شهر باربری تهران به تمام نقاط شهر و کشور می باشد.

اتوبار و باربری شهران تهران با سابقه ای درخشان و چندین و چند ساله در خدمت صنعت حمل و نقل و باربری تهران.

باربری شهران  آماده  خدمات رسانی در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته است. باربری کیان بار شعبه شهر ان انتخاب تعداد کارگران را برای جابه جایی به عهده شما عزیزان میگذارد. اتوبار تهران کیان بار  برای جابه جایی های کوچک از نیسان استفاده میکند.

مناطق تحت پوشش باربری شهرک غرب تهران

وظایف رانندگان باربری و اتوبار شهران:

 1. پس از پیمودن هر 80 کیلو متر از شروع مسیر باید بار را چک کرده و از صحت و سلامت بار مطمن شوند
 2. پس از هر ترمز ناگهانی ماشین را متوقف کرده و بار را چک کرده
 3.  رانندگان باید به طور تمام و کمال از باری که حمل می کنند اطلاع داشته باشند
 4. اگر در فصل زمستان هستند حتما نکات ایمنی را رعایت کرده
 5. رانندگان باید به طور دقیق و کامل با مسیرها آشنایی داشته باشند چه درون شهری و چه برون شهری
 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

باربری و اتوبار شرق تهران

باربری و اتوبار کیان بار

باربری شرق تهران 

 • انجام بهترین و حرفه ای ترین بسته بندی لوازم منزل و محل کار
 • ارسال و فروش وسایل بسته بندی به صورت تکی و جدا از حمل و نقل و باربری در پونک بار
 • ارسال کارگرهای کارآزموده و آموزش دیده و با اخلاق
 • انواع ماشین آلات باربری و اتوبار با امکانات بروز و پیشرفته

تمامی مناطق نام برده در فهرست را تحت پوشش قرار داده است :

1.منطقه 4   تهران

باربری منطقه چهار

 

باربری و اتوبار کیان بار

در تمامی مناطق منطقه 4 آماده ارائه خدمات می باشد.  باربری به همراه بیمه رایگان و هزینه باربری با توجه به نرخ اتحادیه حساب می گردد . باربری کیان بار

بلوار باربری مرزداران بلواری است به طول ۵ کیلومتر که در شمال غرب باربری تهران واقع است. این باربری در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری باربری تهران واقع است و بلواری شرقی – غربی است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند. باربری آیت‌الله حکیم در شمال این باربری و بزرگراه جلال آل احمد که در جنوب این باربری قرار دارند از دیگر گذرگاه‌های شرقی-غربی موجود در نزدیکی این باربری هستند. این باربری مرز جداکننده دو محله ۱۶ و ۱۷ شهرداری تهران است. خیابان‌های اصلی آن باربری دانش و یا باربری آریافر و باربری سرسبز و باربری سپهر و باربری اطاعتی و باربری لاله و باربری ناهید است.

بارهای شما عزیزان را هم در سطح استان تهران و  به دیگر استان های کشور نیز می برد .

باربری کیان بار به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین عزیز استان تهران می باشد .

2.منطقه 8   تهران                              

3.منطقه 13 تهران    

4.منطقه 14 تهران

5.منطقه 15 تهران           

پونک بار باربری تهران و اتوبار تهران شعبه باربری پونک تهران یکی از شعبه های فعال و ممتاز باربری و اتوبار شیک بار در منطقه باربری و اتوبار پونک تهران است.

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

اتوبار و باربری سازمان برنامه و بودجه

باربری و اتوبار کیان بار متخصص در حمل اثاثیه منزل , شرکت ها, ادارات , جهیزیه عروس , مبلمان ,یخجال 

ماشین های باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه مجهز به پتو و موکت جهت قرار دادن بین وسایل شکستنی مانند موبلمان تلوزیون ... برای جلوگیری از خش خوردن و شکستن وسایل استفاده می شود.

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کارگرانی ورزیده و خوش اخلاق آماده حمل اثاثیه منزل ,ادارات , وسایل ساختمانی ..... شما همشهریان به تمام نقاط باربری تهران و شهرهای اطراف است.

شاید این سوال بارها برای شما پیش آمده باشد که چرا باربری کیان بار:

باربری و اتوبار کیان بار  با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری است. که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات اتوبار تهران نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین باربری خواهیم بود.

باربری تهران و اتوبار تهران یکی از شعبه های فعال و ممتاز باربری و اتوبار شیک بار در منطقه باربری سازمان برنامه و بودجه تهران است.

باربری تهران به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به جاببه جایی حتما برنامه ریزی دقیق و کارایی داشته باشند تا در زمان جابه جایی دچار استرس و نگرانی نشوند.

باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه  هیچ گاه دقت را فدای سرعت نمی کند. از این رو کارگران ورزیده و خوش اخلاق باربری کیان بار در کمال ارامش و دقت بار شما عزیزان را جابه جا کرده و به مقصد می رسانند.

اتوبار سازمان برنامه و بودجه

شرط اول پیشرف در هر شغلی، مشتری مداری و داشتن روی خوش با مشتریان است.

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

اتوبار و باربری باغ فیض

باربری و اتوبار کیان بار شعبه باغ فیض مفتخر است که در خدمت ساکنین باغ فیض باربری تهران است.

باربری کیان بار در ابتدا کار خود را در نقاط محدودی از تهران اغاز کرد با افزایش تقاضای مشتریان کم کم شعبات متعددی از اتوبار تهران کیان بار درشمال, غرب , شرق .......... اغاز به کار کرده .

کلیه خدمات از جمله حمل و نقل و و مشاوره بسته بندی بر عهده باربری کیان بار می باشد.متخصصان باربری تهران آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته  به همشهریان ساکن باغ فیض هستند.

در اغلب کشور های اروپایی ضرب المثلی است که میگن  ۳ بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند. اسباب کشی انقدر کار سختی است که حتی تصور آن ممکن است شما را به وحشت بیندازد، اما از آن گریزی نیست. اسباب کشی ها در فصل تابستان رایج تر است. به خصوص در شهریورماه که به دلیل نزدیک شدن به شروع مدارس، بازار تعویض خانه خیلی گرم می شود. اگر بدانید چطور اسباب کشی و کی شروع به جمع آوری وسایل کنید، می توانید این کار سخت را برای خودتان راحت تر کنید. این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

وظایف رانندگان کیان بار در حمل و نقل بین شهری:

 1. پس از پیمودن هر 100کیلومتر از شروع مسیر , از صحت سلامت کالا و اثاثیه درون ماشین مطمئن شود.
 2. رانندگان پس از دیدن هر نقضی در ماشین ماشین را متوقف کرده و به دفتر باربری تهران اطلاع دهند.
 3. پس از هر ترمز یا توقف ناپهانی از صحت سلامت  چیدمان اثاثیه درون ماشین اطمینان حاصل کنند.
 4. رانندگان حتما باید از کالا و اثاثیه که در حال حمل آن هستند مطلع شوند.

باربری کیان بار با داشتن بیش از 30 شعبه فعال در سطح شهر تهران آماده ارائه بهترین خدمات درون شهری و برون شهری  به همشهریان تهرانی است.

باربری های همکار اتوبار باغ فیض تهران

تخلیه بار یکی از کارهای مهمی است که در هنگام باربری و حمل و نقل باید به آن توجه کرد باربری کیان بار با داشتن کارگرانی مجرب و خوش اخلاق تمام اجسام سنگین از قبیل یخچال , پیانو, تلوزیون, ماشین لباسشوییی..........را جابه جا و تخلیه  می کنند.

متخصصان باربری کیان بار به شما همشهریان ساکن باغ فیض کمک می کنند که جابه جایی اسان و دور از هرگونه نگرانی را تجربه کنید.

یکی از نکات دیگری که در هنگام اثاث کشی منزل یا محیط کار به آن توجه کرد بسته بندی درست وسایل است

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

اتوبار و باربری اشرفی اصفهانی 

باربری و اتوبار کیان بار  با هدف رفع تمام نیازها در زمینهجابجایی بار، با ارائه خدمات وانت باربری و نیسان وانت در باربری تهران گام دیگری در آسایش خیال شما در جابجای و اسباب کشی  ارائه میکند.
شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت وانت تلفنی برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسبا کشی و جابجایی های خود داشته باشید. کیان بار .
 
باربری کیان بار به مشتریان خود توصیه می کند که اگر قصد اثاث کشی را دارید حتما به موارد زیر توجه کنید:

فرمانیه بار اتوبار و باربری فرمانیه تهران از شعبه برگزیده و ممتاز باربری و اتوبار شیک بار تهران در منطقه فرمانیه و منطقه یک تهران است.

اتوبار و باربری اشرفی اصفهانی تهران

باربری و اتوبار فرمانیه با سابقه ای درخشان و چندین و چند ساله در خدمت صنعت حمل و نقل و باربری تهران.

 1. حتما برنامه ریزی دقیق و حساب شده ایی داشته باشید (تا باربری دور از استرس و نگرانی را تجربهکنید)

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار درخشان در عرصه باربری و حمل و نقل آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه اشرفی اصفهانی است.

 1. اگر قصد اثاث کشی از خانه کوچک را دارید حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید.
 2. وسایل هم رنگ یا رنگ های نزدیک به هم را در اتاق کنار هم بچینید.

باربری های همکار اتوبار اشرفی اصفهانی تهران

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

اتوبار و باربری حکیمیه تهران

باربری حکیمیه با داشتن بیش از ده سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته به همشهریان ساکن منطقه حکیمیه می باشد.

اتوبار و باربری تهران

اتوبار تهران با بهره مندی از سالها تجربه وسابقه ی درخشان در صنعت باربری برآنست که خدماتی بهتر و به تهرانی های عزیز ارایه نماید. اتوبار با استغاده از همکارانی کارکشته، آموزش دیده و متعهد به اخلاق حرفه ای باربری تا به حال توانسته خدماتی درخور همشهریان عزیز و گرامی ارایه دهد.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار  باربری وسایل منزل  ،اثاثیه منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود . این شبکه تضمین رضایت، نگرش حرفه‌ای، کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌ دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با  مقرون به‌ صرفه‌ ترین قیمت در اختیار شما خواهد گذاشت. ما به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید. حمل‌ و نقل ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد را با باربری تهران و اتوبار کیان بار تجربه کنید.

پیشتاز در ارایه خدمات جابجایی و حمل و نقل بروز و درخور شآن همشهریان عزیز تهران.

ارایه انواع خدمات اتوبار تهران به تمام مناطق باربری و اتوبار شمال تهران، اتوبار غرب تهران و مرکز تهران با بهره گیری از بهترین لوازم و وسایل روز دنیا.

باربری تهران و اتوبار تهران کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری ورزیده و کاری در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه اتوبار حکیمیه را بسته بندی و جابه جا می کنند. همشهریانی که قصد جابه جا کردن منزل یا محل کار خود را دارند باربری کیان بار توصیه می کند که حداقل دو روز قبل از شروع به جابه جایی با باربری کیان بار تماس گرفته و سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید. باربری جهت رفاه حال مشتریان خود برای مشتریانی که کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی دارند سرویس نیسان را پیشنهاد می دهد تا هم هزینه کمی پرداخت کنند و هم جابه جایی راحتی داشته باشند.

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

باربری سراج مفتخر است که در خدمت ساکنین منطقه سراج است.

باربری کیان بار  ابتدا در نقاط محدودی از تهران شروع به فعالیت کرد اما با افزایش تقاضای مشتریان شعبات متعددی از اتوبار تهران کیان بار در سطح شهر تهران احداث شد.هدف باربری کیان بار  بار جلب رضایت مشتری است و مشتری مداری یکی از اولویت های اصلی این باربری به شمار می آید.

برای داشتن یک اثاث کشی راحت شرکت  باربری تهران کیان بار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اثاث کشی شما را در انجام یک اثاث کشی راحت همراهی میکند.

 • باربری تهران به شهرستان صد در صد تضمین.
 • با بیمه نامه معتبر برای کامیون ها و نیسان.
 • باربری تهران به شهرستان دارای بارنامه دولتی رایگان.
 • کارگران ورزیده و کاری برای تخلیه و بارگیری بار شما در سرتاسر تهران.

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و ... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع کیان بار در مبدا برای اثاثیه کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که باربری کیان بار  مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است.

اتوبار سراج تهران

 اتوبار شهرستان  باربری شیک بار تهران با در نظر گرفتن تمامی ریزه کاری های تخصصی حمل بار به شهرستان شما را تا انتهای مسیر همراهی خواهند کرد.

حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تریلی کفی، تریلی بغل دار، ترانزیت، کشنده، خاور مسقف، خاور روباز، تک چرخ، جفت(ده چرخ)، نیسان انجام میپذیرد.

باربری کیان بار توصیه می کند که در زمان جابه جایی حتما برنامه ریزی دقیق و کارا داشته باشید که در زمان جابه جایی استرس و نگرانی نداشته باشید و باربری دور از استرس و نگرانی را تجربه کنید. حتما دور از قبل از جابه جایی برنما ریزی انجام شود چون روز باربری تهران وقتی برای جابه جایی ندارید.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم

باربری گیشا و اتوبار گیشا

باربری شهرآرا و اتوبار شهرآرا

 • فرهاد فیروزی
 • ۰
 • ۰

اتوبار و باربری تهرانپارس

اتوبار و باربری تهرانپارس با سابقه ای درخشان و چندین و چند ساله در خدمت صنعت حمل و نقل و باربری تهران.

اتوبار و باربری تهرانپارس تهران با بیش از ده سال سابقه کار در عرصه باربری و حمل و نقل آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه تهرانپارس است.

حمل و جابجایی اثاثیه و لوازم شما به تمام نقاط استان تهران و شهرستان های حومه بصورت شبانه روزی.

دارای نمایندگی و شعبه هایی در سراسر تهران بزرگ برای ارایه خدمات سریعتر و بهتر خدمات باربری تهران.

از خدمات باربری تهرانپارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
 • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
 • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
 • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما
 • بسته بندی کالا و اثاثیه به روش (استرچ رپ)

باربری های همکار اتوبار و باربری تهرانپارس

 • فرهاد فیروزی